Ексоблавтодорівець отримує дорожній підряд на 42 мільйона з орендованою базою у філії, де він працював

11 листопадаа 2019

ДП “Місцеві дороги Запорізької області” планує замовити ТОВ “Дорбуд” послуги з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення та штучних споруд на них (Якимівський район) вартістю 42,38 млн грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро“.

Мають, зокрема, ліквідувати розмиви, вимоїни, деформації і руйнування земляного полотна, очистити смуги відводу, узбіч, укосів і розділювальних смуг від сторонніх предметів та сміття, спланувати узбіччя автогрейдером, замінити дорожні знаки, сигнальні стовпчики, металеве бар’єрне огородження, очистити водовідвідне облаштування від снігу та льоду, очистити лотки та водопропускні труби, обробити дороги протиожеледними матеріалами при зимовій слизькості та ожеледиці, проводити патрульне снігоочищення автомобільних доріг, розчищення їх від снігових заносів, усунення ущільненого снігового шару з поверхні проїзної частини, прибирання і відкидання снігових валів з узбіч, проводити щоденне патрулювання на автомобілі, періодично скошувати трави, боротися з бур’янами у межах земляного полотна, берм, на узбіччях і в смузі відводу вручну, видалити дерева, порослі кущів, прибирати автопавільйони у зимовий період.

Єдиним конкурентом переможця на тендері було ТОВ “АБЗ промбуд” з дорожчою на 1,15 млн грн пропозицією. Обидва конкуренти своїх цін не знижували.

Варто додати, на закупівлю також подавалося і ДП “Запорізький облавтодор” ВАТ “Державна акціонерна компанія “Автомобільні дороги України”, однак його пропозицію до аукціону не допустили через порушення справи про банкрутство цього підприємства.

ТОВ “Дорбуд” належить Олегу Гавриленку, Юрію Доршакову та Сергію Яковенко. Останній нещодавно очолював філію Мелітопольська дорожньо-експлуатаційної дільниці ДП “Запорізький облавтодор” і на одному з тендерів “Дорбуд” орендувало техніку цієї філії. З боку філії цей договір підписував, вочевидь, його родич – Яковенко А.П.

Сергій Яковенко був засуджений і отримував штраф за фіктивні роботи філії з виготовлення асфальтобетону для одного із підрядів.

На вказаному ж тендері з утримання доріг, ТОВ “Дорбуд” також орендує площу для стоянки транспорту та зберігання матеріалів  у очолюваної раніше Сергієм Яковенком мелітопольскої філії (однак договір підписувала вже інша людина у статусі в.о.).

Окрім цього, фірма замовила послуги лабораторії у “Запорізька дорожньо-експлуатаційної дільниці” ДП “Запорізький облавтодор”.

ТОВ “АБЗ промбуд” записано на Ольгу Гудзь. Фірмою керує Сергій Колос, який також володів ПП “АБЗ”. Донецькі ПП “АБЗ” та ТОВ “АБЗ Промбуд” виграли тендерів 225 тендерів на 718 млн грн – переважно від структур Мелітопольської міськради.

ТОВ “АБЗ промбуд” на вказаному тендері зазначило, що також буде орендувати площу для стоянки транспорту та зберігання матеріалів у філії Мелітопольська дорожньо-експлуатаційної дільниці ДП “Запорізький облавтодор”.

Також фірма залучатиме дробилку, косарку та самоскид у КП “Чистота” Мелітопольської міськради.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | Якимівка

НАШІ ГРОШІ

10.12.2023
08.12.2023
07.12.2023
06.12.2023
05.12.2023
04.12.2023
03.12.2023
01.12.2023
30.11.2023
29.11.2023