Ще одна фірма з оточення “запоріжсталівських” отримала підрядів на 42 мільйони

12 Грудня 2019

ТОВ “РСУ-Строй” за період 2017-2019 рік отримало підрядів на 42,17 млн грн. Відповідна інформація міститься в системі електронних закупівель “Прозоро”.

Свій найбільший підряд фірма отримала у 2018 році від Департаменту освіти і науки Запорізької міської ради на капремонт НВК №19 по вул. Військбуд, 13 вартістю 8,7 млн грн. Саме Департамент освіти і науки виступив найбільшим замовником фірми – 43 угоди на 17,48 млн грн. Ще на 8,3 млн грн робіт фірмі замовила Інженерненська сільська рада Пологівського району (повний перелік отриманих підрядів нижче).

Як свідчить аналіз зв’язків “РСУ-Строй”, ця фірма пов’язане з фірмами МК “Сфера” і ТОВ “Ділайн інжиніринг”, які “Наші гроші. Запоріжжя” відносять  до сфери впливу менеджменту комбінату “Запоріжсталь” та їх оточення.

Так, найчастішим суперником “РСУ-строй” на тендерах є ТОВ “Ділайн інжиніринг”. Саме ж ТОВ “РСУ-строй” на одному з останніх тендерів вказало серед робітників кошторисника Сердюк Ірина Володимирівна та слюсаря-сантехніка Стігнєєв Роман Олександрович, які також вказуються у переліку робітників “Ділайн інжиніринг”. Також “РСУ-строй” та “Ділайн інжиніринг” вказували досвідом роботи підряд від ТОВ “ВТК Квант-плюс”.

Також “РСУ-строй” орендувало техніку у ТОВ “Напіна” та ФОП Григор’єв Павло Володимирович, а ТОВ “Ділайн інжиніринг” подавало на тендер документи про суборенду цієї техніки (“Напіна” та Григор’єва) у ТОВ “РСУ-строй”. Також “РСУ-строй” та “Ділайн інжиніринг” залучали субпідрядником ТОВ “Підприємство “Монтажстрой”.

Окрім цього, ТОВ “РСУ-строй” на вказаному тендері з будівництва майданчику зазначило, що орендує техніку у ТОВ “ВІЯ”, у якої, водночас, суборендують техніку ТОВ “МК “Сфера“, ТОВ “Ділайн інжиніринг“. “МК Сфера вказувало” також, що ТОВ “ВІЯ” орендує цю техніку у ТОВ “Будівельник 2013”, яке брало на субпідряд ТОВ “РСУ-строй”.

ТОВ “МК Сфера” на іншому підряді вказувало спільних з ТОВ “РСУ-строй” робітників: Масленніков Олександр Юрійович та Рождєствєнська Тетяна Володимирівна. Також ТОВ “МК Сфера” вказувало спільних робітників і з “Ділайн інжиніринг“: Колушев Олександр Юрійович, Федченко Віталій Михайлович, Роспопа Олег Миколайович. Окрім цього, “МК Сфера” вказувало і спільного з обома фірмами робітника – Сердюк Ірина Володимирівна.

Також “МК Сфера” вказувало спільних робітників з ТОВ “Террабудінвест: Некрасов Олександр Іванович, Масленніков Олександр Юрійович, Рождєствєнська Тетяна Володимирівна, Ситніков Роман Вікторович, Чайка Іван Анатолійович.

Саме ТОВ “Террабудінвест” вказувало спільних робітників з ТОВ “РСУ-строй“: кошторисника Рождєственська Тетяна Володимирівна, також працівників Масленнікова Олександра Юрійовича, Гаврикова Анастасія Олексіївна. Окрім цього, засновник ТОВ “Террабудінвест” – Віктор Ротару Трандафірович – є директором ТОВ “РСУ-строй”.

Окремо ТОВ “Террабудінвест” на одному з тендерів вказувало, що орендувало техніку та приміщення у ТОВ “Строй лідер”, яка входить у групу фірм, пов’язаних з родиною директора Департаменту культури і туризму Запорізької міської ради Сергія Білова.

ТОВ “Ділайн інжиніринг” раніше належало Світлані Погрібній, а директором при ній був Богдан Хижняк (займав цю посаду і після зміни власників). Нині директором “Ділайн інжиніринг” вказується Некрасов Олександр Іванович (особа з таким ПІБ працювала у “МК Сфера” та “Террабудінвест”). Погрібна значиться уповноваженою особою ГО “Запорізька скеля”, яка тісно пов’язана з представниками комбінату “Запоріжсталь” у владі, про що повідомляли “Наші гроші. Запоріжжя”.

Керівником громадської організації є Олександр Онищенко – помічник депутатки міськради від ”Опозиційного блоку” Ніни Гурської.

Олександр та Володимири Онищенки володіють ТОВ “ВТК “Квант-плюс” (підрядниками якого були “РСУ-строй” та “Ділайн інжиніринг”). Саме “ВТК “Квант-плюс” було зареєстроване за однією адресою з ГО “Запорізька скеля” – вул. Автопарковій, 10. Також виконроб ТОВ “Террабудінвест” Віктор Ротару вихваляв голову ГО “Запорізька скеля” Олександра Онищенка за подачу ідеї при реконструкції фірмою парку “Трудової слави”. На вул. Автопаркова, 10 також зареєстроване ТОВ “Хорс плюс” – контактний телефон цієї фірми вказувався і для Володимира Онищенка – 067-769-44-99. Співзасновником “Хорс плюс” є Рязанов Олександр Володимирович, а директор – Прокудін Дмитро Костянтинович. Особа з ПІБ першого вказувалася робітником “РСУ-строй”, а з ПІБ другого – робітником “Террабудінвест”.

Також Олександр Онищенко у якості директора генпідрядника ТОВ “МК “Сфера” приїжджав відкривати один зі шкільних стадіонів та зустрічався на будівництві з заммера Анатолієм Пустоваровим.

 

“Матеріал підготовлено за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” у межах проекту “Аналіз використання ресурсів в структурі Запорізької міської ради з розповсюдженням матеріалів молодій аудиторії в доступному форматі”. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково збігається з позицією Міжнародного фонду “Відродження”.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | Запоріжжя

НАШІ ГРОШІ

29.01.2023
27.01.2023
26.01.2023
25.01.2023
24.01.2023
23.01.2023
22.01.2023
21.01.2023
20.01.2023
19.01.2023
18.01.2023
17.01.2023