“Моторівці” обійшли пов’язані фірми і виграють 6 мільйонів на ремонт від дружнього медуніверситету

29 Липня 2020

Запорізький державний медичний університет планує замовити ТОВ “Співдружність авіа буд” капітальний ремонт фасаду з частковим утепленням аудиторно-спортивного корпусу вартістю 6,6 млн грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”.

Так, переможець має: очистити фасад від вапняної фарби, відремонтувати штукатурку стель по каменю та бетону вапняним розчином, утеплити фасади мінеральними плитами товщиною 100 мм з опорядженням декоративним розчином за технологією “Cerezit”, облицювати фасади плитами з пінополістиролу на розчинній суміші “Ceresit-85” із пристроєм декоративних елементів, замінити водостічні труби, виконати вимощення. Планується відремонтувати цокольну частину фасаду, колони та стельову частину над ними, основні стіни фасаду, вхідний тамбур, ганки, підпірну стінку, лотки.

Конкурентами переможця на тендері були ТОВ “Анстрой лімітед” та ТОВ “АЛВС” з дорожчими на 31 тис. грн та 84 тис. грн пропозиціями.

Варто зазначити, ТОВ “АЛВС” не подало документів щодо працівників та досвіду.

ТОВ “АЛВС” належить Тетяні Мірошніковій, керує фірмою Олег Білоусов, який також є власником ТОВ “Белстейт” та ТОВ “Белстейт лтд”. Як повідомляли раніше “Наші гроші. Запоріжжя”, ці дві фірми пов’язані через робітників, досвід та контакти з ТОВ “Анстрой” та ТОВ “Анстрой лімітед”.

ТОВ “АЛВС” окрім вказаного тендера брало участь у ще одних відкритих торгах і на ту закупівлю теж не подало документи про працівників і досвід, а єдиним конкурентом було ТОВ “Анстрой лімітед”. Усі інші 5 тендерів фірма виграла без конкурсу – від КП “Наше місто”.

ТОВ “Анстрой лімітед” належить Антонові Шуваєву – колишньому комунальникові.

ТОВ “Співдружність авіа буд” належить Андрієві Харченку та Володимирові Храпачу.  Фірма входить до орбіти “Мотор Січ”, оскільки вказувалася у декларації президента ПАТ “Мотор Січ” В’ячеслава Богуслаєва і раніше співвласником фірми володіла його дружина. Окрім цього, ТОВ “Співдружність авіа буд” на цьому та інших тендерах досвідом роботи вказувало підряди для АТ “Мотор Січ”.

Головою наглядової ради Запорізького державного медичного університету ще минулого року був В’ячеслав Богуслаєв – президент ВАТ “Мотор-Січ” (нині наглядова рада у процесі затвердження). Наглядова рада третій рік поспіль схвалювала роботу ректора ЗДМУ Юрія Колесника та рекомендувала його на перепризначення ректором у 2018 році. Клініка “Мотор Січ”, зокрема, є ресурсною базою для курсів “Радіології” та “Радіологічної медицини”, також там, зокрема, розташовується 5 кафедр університету. Окрім цього, вчені-травматологи Запорізького медуніверситету спільно з “Мотор Січ” розробили ендопротез колінного суглоба. Університет та клініка “Мотор Січ” організовують спільні симпозіуми та конференції, зокрема і на базі відпочинку “Мотор Січ”.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | Запоріжжя

НАШІ ГРОШІ

01.04.2023
31.03.2023
30.03.2023
29.03.2023
28.03.2023
26.03.2023
24.03.2023
23.03.2023
22.03.2023
21.03.2023
20.03.2023