“Богуслаєвці” розіграли тендер на ремонт будинку за майже 4 мільйона

06 Серпня 2020

Департамент з управління житлово-комунальним господарством Запорізької міської ради планує замовити ТОВ “Будівельна компанія “Будінфраструктура” капітальний ремонт інженерних мереж житлового будинку на вул. Василя Сергієнка, 33 вартістю 3,6 млн грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”.

Переможець має провести демонтажні роботи, прокласти нові трубопроводи водопостачання, замінити коліна, трійники, переходи редукційні, муфти, різьби, крани, установити запорну арматуру, засувки фланцеві, бурти поліпропіленові під фланець, хомути, плити перекриття та ін.

Єдиним конкурентом ТОВ “Будівельна компанія “Будінфраструктура” на тендері було ТОВ “БК “Райтекс” з дорожчою 3,6 млн грн. Обидва учасники цін під час аукціону не змінювали.

ТОВ “Будівельна компанія “Будінфраструктура” належить Ігорю Чепкову. Одним із засновників цієї фірми раніше був Сергій Євтушенко. Він також керував і був засновником ТОВ “Моноліт-січ” та ТОВ “Еко-січ”, які входять до орбіти “Мотор Січі”. До того ж у документах на одному з тендерів двоє мулярів “Будінфраструктура” вказали, що раніше працювали у ТОВ “Моноліт-січ”.

Співвласником “Моноліт-січ” до кінця 2016 року був Віталій Матвеєв – колишній помічник депутата Запорізької міськради від “Нової політики” Віталія Тишечка, останній – заступник начальника управління кадрів ПАТ “Мотор Січ” до 2017 року, а зараз директор ТДВ “Страхова компанія “Мотор-гарант”. Дружина Віталія Матвєєва Валентина – це донька Людмили Маринюк, яка зараз очолює Палац дитячої та юнацької творчості. Валентина Матвеєва володіла часткою у фірмі ТОВ “Еко-січ”, яку після публікації “НГ.З” переписали на згаданого Сергія Євтушенка.

ТОВ “БК “Райтекс” належить Катерині Калашніковій. На тендерах фірма вказувала оренду техніки у Черевути Андрія Володимировича, у нього ж оренду вказували ТОВ “Аркон компані“, ТОВ “Прикс-С” та ТОВ “Грин-таун-груп” – усі з орбіти “Мотор Січ”.

Окрім цього “БК “Райтекс” вказувало спільних з ТОВ “Аквілон 99” працівників: Олександ Гунько, Юрій Шаповалов, Володимир Россолов, Сергій Гриць, Степан Сірий, Іван Мазур, Олексій Чепа, Віктор Шеваргін, Іван Щербина, Артем Жуков, Роман Романов, Микола Янков. Як раніше писали “Наші гроші. Запоріжжя”, “Аквілон 99” входить до орбіти “Мотор Січ”.

Також “БК “Райтекс” серед своїх робітників зазначало Олега Шемета, як і ТОВ “БК “Будінфраструктура“.

Конкурентами “БК “Райтекс” на тендерах були ТОВ “Прикс-С“, ТОВ “Укрспектральянс“, ТОВ “Будівельна компанія “Будінфраструктура”, ТОВ “Аквілон 99” – усі з орбіти “Мотор Січ”.

Нагадаємо, президентом ПАТ “Мотор Січ” та довго основним власником був В’ячеслав Богуслаєв.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | Запоріжжя

НАШІ ГРОШІ

29.09.2023
28.09.2023
27.09.2023
26.09.2023
25.09.2023
24.09.2023
22.09.2023
21.09.2023
20.09.2023
19.09.2023