ФОПи з однієї групи вже іншим складом розіграли мільйон на ремонт тротуарів

28 Вересня 2020

Районна адміністрація Запорізької міської ради у Шевченківському районі 28 вересня замовила ФОП Добрунов Геннадій Олегович поточний ремонт тротуарів вартістю 1,2 млн грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”.

Так, переможець має розібрати старе асфальтобетонне та щебеневе покриття, основи, бортові камені та облаштувати нові. Також відремонтувати окремі ділянки цегляних горловин оглядових каналізаційних колодязів та замінити люки. Вивезти будівельне сміття.

Єдиним конкурентом переможця на тендері був ФОП Чорний Павло Ігорович з дорожчою на 1,3 тис. грн пропозицією.

ФОП Добрунов Геннадій Олегович та ФОП Чорний Павло Ігорович на одному з тендерів вказували спільного кошторисника – Ганну Пушміну. Також обидва замовляли послуги лабораторії у ТОВ “Будіндустрія лтд”.

Окрім цього, ФОП Добрунов Геннадій Олегович вказував спільного працівника з ТОВ “Белстейт лтд” – Олега Тупіку та з ТОВ “Белстейт” – Олександра Руденка і Андрія Мацієнка.

Також ФОП Добрунов Геннадій Олегович виконував підряд для ТОВ “Белстейт”. Окрім цього, підприємець зазначав своєю робітницею Анну Брижан – як і ТОВ “Анстрой лімітед”.

ТОВ “Белстейт” та  ТОВ “Белстейт лтд” володіє Олег Білоусов. ФОП Добрунов Геннадій Олегович виконував для останнього як ФОП підряд.

Як писали раніше “Наші гроші. Запоріжжя”, ТОВ “Белстейт” та  ТОВ “Белстейт лтд” мають спільних працівників та бізнес-зв’язки з ТОВ “Анстрой” та ТОВ “Анстрой лімітед” і неодноразово розігрували тендери. Також власник “Анстрой” та “Анстрой лімітед” Антон Шуваєв працював у ТОВ “Белстейт” технічним директором – разом з власником “Белстейт” Олегом Білоусовим.

Водночас, конкурент Геннадія Добрунова на тендері з ремонту тротуарів – Павло Чорний – вказувався працівником у “Анстрой“, “Анстрой лімітед” та “Белстейт“. Також Павло Чорний мав спільних працівників з “Анстрой” та “Анстрой лімітед“. Окремо зазначав спільного робітника з ТОВ “Белстейт” – Вадима Спицю.

Як повідомляли “Наші гроші. Запоріжжя”, Районна адміністрація Запорізької міської ради у Шевченківському районі також замовила ФОП Мирошникова Тетяна Костянтинівна поточний ремонт асфальтового покриття прибудинкових територій та внутрішньоквартальних проїздів вартістю 4,2 млн грн. Вона також тісно пов’язана з вищевказаними фірмами. Конкуренцію Мирошниковій склав саме  ФОП Чорний Павло Ігорович з цього ж угруповування.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | Запоріжжя

НАШІ ГРОШІ

29.09.2023
28.09.2023
27.09.2023
26.09.2023
25.09.2023
24.09.2023
22.09.2023
21.09.2023
20.09.2023
19.09.2023