Новачок за 14 мільйонів побудує скейт-парк на вотчині “Мотор Січ”, виборовши підряд у “моторівців”

01 Жовтня 2020

Районна адміністрація Запорізької міської ради у Шевченківському районі планує замовити ТОВ “Вейсбуд” реконструкцію парку ім. Т.Г. Шевченко вартістю 14 млн грн. Про це повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”.

Так, переможець має до кінця 2021 року збудувати роллердром (скейт-парк), улаштувати МАФ та дитячий майданчик, провести зовнішні мережі електроосвітлення, виконати роботи з озеленення (посів газону, висадження дерев та кущів), облаштувати автоматичний полив, обрізати та видалити дерева.

Єдиним конкурентом ТОВ “Вейсбуд” на тендері було ТОВ “Співдружність авіа буд” з дешевшою на 10 тис. грн пропозицією. Обидві фірми під час аукціону змагалися і скинули від своєї початкової ціни 2,2 млн грн та 1,47 млн грн відповідно. Втім, ТОВ “Співдружність авіа буд” відхили, оскільки фірма мала низку недоліків у документах і на вимогу тендерного комітету їх виправити, все одно допустила помилки.

Також тендерний комітет відхиляв і ТОВ “Вейсбуд” – через те, що у пропозиції фірми не було інформації про систему оподаткування. Однак представники “Вейсбуд” не погодилися з цим рішенням і оскаржили його в АМКУ. Антимонопольники вказали, що фірма є платником податку на прибуток на загальних підставах і в неї не може бути підтверджувальних документів (лише інформація у відкритому реєстрі), оскільки такі документи існують лише у інших системах оподаткування (наприклад, при сплаті податку на додану вартість чи єдиного податку). У складі пропозиції ТОВ “Вейсбуд” також містилося роз’яснення про це, тобто учасник надав інформацію про систему свого оподаткування.

Надалі тендерний комітет своє рішення про відхилення ТОВ “Вейсбуд” скасував і виклав повідомлення про намір укласти договір з ним. Після цього ТОВ “Співдружність авіа буд” звернулося до тендерного комітету з інформацією про наявність 14 недоліків у документах ТОВ “Вейсбуд”. Однак тендерний комітет усі претензії ТОВ “Співдружність авіа буд” спростував і вказав, що вся необхідна інформація у пропозиції ТОВ “Вейсбуд” наявна.

Кропивницьке ТОВ “Вейсбуд” належить дніпрянину Станіславу Соколянському. Останній наприкінці 2019 року шукав роботу керівника проектів, головного інженера чи виконавчого директора. Це перша участь ТОВ “Вейсбуд” у системі закупівель “Прозоро”, яке зареєстроване у 2018 році.

ТОВ “Співдружність авіа буд” належить Андрієві Харченку та Володимирові Храпачу. Фірма входить до орбіти “Мотор Січ”, оскільки вказувалася у декларації президента ПАТ “Мотор Січ” В’ячеслава Богуслаєва і раніше співвласником фірми володіла його дружина. Окрім цього, ТОВ “Співдружність авіа буд” досвідом роботи вказувало підряди для АТ “Мотор Січ”.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | Запоріжжя

НАШІ ГРОШІ

24.09.2023
22.09.2023
21.09.2023
20.09.2023
19.09.2023
18.09.2023
17.09.2023
15.09.2023
14.09.2023
13.09.2023