НОВИНИ

14.02.2020
13.02.2020
12.02.2020
11.02.2020
10.02.2020
07.02.2020
06.02.2020
05.02.2020
04.02.2020
03.02.2020
Всі новини »

ТЕГИ

Мерія два роки тому заплатила 6,5 мільйонів київській фірмі за пожежний КаМАЗ, який так і не отримала, що хотіли списати на АТО

07 Серпня 2015

Слідчий відділ Запорізького міського управління ГУМВС України в Запорізькій області проводить досудове розслідування по фактам перевищення службових повноважень посадовцями Запорізької міської ради при закупівлі товарів до місцевого матеріального резерву та подальшого їх використання. Про це йдеться в ухвалі Ленінського районного суду міста Запоріжжя від 8 червня.

Згідно матеріалів, Запорізька міська рада у рамках програми запобігання і ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру повинна була закупити ряд  матеріалів, техніки та обладнання для поповнення матеріальних резервів.

Одним з головних розпорядників бюджетних коштів з указаної програми стало Управління з питань попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення.

Досудове розслідування встановило, що Управління закупило указані засоби за цінами, що значно перевищують вказані номенклатурою.

akp-50-mzkt_02Зокрема, у 2013 році з ТОВ “ТД КАМАЗ” укладено договір на закупівлю автопідйомника колінчатого пожежного АКП-50 вартістю 6,48 млн. грн., який не передбачено номенклатурою, а також за ціною, що на 150 тис. грн. перевищує передбачену суму на придбання аналогічного засобу.

Крім того, додатковими угодами вартість машини збільшили до 8,09 млн. грн., з яких 6,48 фірмі перерахували. Але машину до цього часу місто не отримало, начебто через форм-мажорні обставини.

Так, умовами договору передбачено  приймання купленої машини на території постачальника. Як стверджується в наданому сертифікату від Запорізької торгово-промислової палати про засвідчення форс-мажорних обставин, склад постачальника знаходиться у місті Зугрес, Донецької області, яке зараз підконтрольне “ДНР”. Відтак, отримати нині машину неможливо.

Однак, у договорі не зазначено, що територією постачальника є місто Зугрес. Натомість, місцезнаходженням постачальника вказується місто Київ, вул. Павла Усенка, 8.

Таким чином втрачено 6,48 млн. грн. бюджетних коштів. Про спроби їх повернення в ухвалі не згадується, які і не вдалося знайти інформацію про відповідні судові позови.

Також встановлено, що посадові особи запорізької мерії неправомірно використовують матеріально-технічні засоби з місцевого матеріального резерву. Для прикладу, в 2014 році з місцевого резерву витрачено 200 тис. грн. на проведення поточних ремонтів комунальних установ, закладів, виконавчих органів міської ради, для патрулювання на водних об’єктах, спонсорської допомоги, тощо. Але це не є попередженням чи усуненням наслідків надзвичайних ситуацій.

Виходячи з цього, слідчий клопотав надати тимчасовий доступ до деяких речей та документів Запорізької міської ради з можливістю вилучення, яке суд своєю ухвалою задовольнив.

Згадок в інтернеті про філіали ТОВ “ТД КАМАЗ” в  місті Зугрес з населенням у 18 тисяч знайти не вдалося.

З 2011 року Управління з питань попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення очолює Віктор Закальський.

Незмінним президентом Запорізької торгово-промислової палати з 1995 року є Володимир Шамілов, депутат Запорізької обласної ради. В 2010 році він обирався від Партії регіонів, але наприкінці минулого року покинув її ряди.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

Tеги | Запоріжжя

НАШІ ГРОШІ

Your access to this site has been limited

Your access to this site has been limited

Your access to this service has been temporarily limited. Please try again in a few minutes. (HTTP response code 503)

Reason: Advanced blocking in effect.


If you are a WordPress user with administrative privileges on this site please enter your email in the box below and click "Send". You will then receive an email that helps you regain access.

  

Click here to learn more: Documentation

Generated by Wordfence at Mon, 17 Feb 2020 3:08:14 GMT.
Your computer's time: .