Аеропорт вперто хоче віддати підряд на 40 мільйонів Першину, незважаючи на претензії до пропозиції фірми від АМКУ

06 Жовтня 2016

КП “Міжнародний аеропорт Запоріжжя” 29 вересня повторно акцептувало пропозицію ТОВ “Сіно-форт, ЛТД” на будівництво огорожі та системи технічного нагляду аеропорту вартістю 39,25 млн. грн. Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Це вже друга спроба аеропорту віддати вищевказане замовлення фірмі “Сіно-форт, ЛТД”. Як повідомляли “Наші гроші. Запоріжжя”, ще в липні за цим тендером вже було акцептовано пропозицію ТОВ “Сіно-форт, ЛТД”, але Антимонопольний комітет  за скаргою ще одного учасника ТОВ “Галс-Бора” зобов’язав комунальне підприємство скасувати всі рішення, прийняті після розкриття пропозицій конкурсних торгів учасників.

Так АМКУ встановив, що пропозиція конкурсних торгів скаржника (“Галс-Бора”) була правомірно відхилена замовником з підстави того, що кошторисом, наданим у складі пропозиції, не враховано окремі позиції технічного завдання згідно з документацією конкурсних торгів. Але пропозиція конкурсних торгів переможця ТОВ “Сіно-Форт, Лтд” також не відповідала умовам документації та замовник мав її також відхилити. Тому, в аеропорту застосували дискримінаційний підхід під час розгляду та оцінки пропозицій конкурсних торгів.

Тож на виконання рішення Антимонопольного комітету комунальне підприємство провело повторну оцінку пропозицій і акцептувало ту ж пропозицію “Сіно-форт, ЛТД”, яке не відповідає умовам документації торгів.

Загалом на торги подалося дев’ятеро учасників, один з яких відмовився від подальшої участі. В обох випадках чотири пропозиції відхилено у зв’язку з невідповідністю вимогам документації торгів. Так, пропозицію ТОВ “Січенергопром” вартістю 37,56 млн. грн. відхилили у зв’язку з відсутністю лише графіка виконання робіт. Ще одну найдешевшу пропозицію ТОВ “Компанія “Марія” вартістю 35,27 млн. грн. відхилили у зв’язку з неврахуванням в кошторисі деяких позицій технічного завдання, недостатньої кількості та кваліфікації працівників.

Тож обидва рази при оцінці “Сіно-форт, ЛТД” конкурувало з дорожчими пропозиціями фірм “СК Флагман”, “Скай білдінг груп” та “Віват Інвест”.

На певні дискримінаційні вимоги у вищевказаному тендері  скаржилося до Державної аудиторської служби України ГО “Центр протидії корупції”, що було підтверджено за результатом попереднього моніторингу. Та провести детальну перевірку ДАС не змогла, оскільки документи вилучені поліцією.

ТОВ “Сіно-форт, ЛТД” контролюється колишнім депутатом Запорізької міської ради Євгеном Першиним.

Раніше в нинішньому році аеропорт  замовив цій фірмі реконструкцію терміналу вартістю 5,32 млн. грн. та  реконструкцію  павільйону-накопичувачу П-72 вартістю 4,15 млн. грн. Згідно порталу використання публічних коштів “E-data”, за першим підрядом “Сіно-форт, ЛТД” отримало на рахунок в червні 1,59 млн. грн. і за другим підрядом 1,24 млн. грн. в серпні.

Нагадаємо, що комітет з конкурсних торгів КП “Міжнародний аеропорт Запоріжжя” очолює директор підприємства Віктор Біскупський, який має бізнес-інтереси в цьому ж аеропорту.

ПОДІЛИТИСЯ В СОЦ. МЕРЕЖАХ

НАШІ ГРОШІ Друкувати Друкувати

НАШІ ГРОШІ

22.09.2023
21.09.2023
20.09.2023
19.09.2023
18.09.2023
17.09.2023
15.09.2023
14.09.2023
13.09.2023
12.09.2023